W jaki sposób Program Pick Up może Ci pomóc?

Jakie najczęściej problemy mają właściciele szkół językowych?

Co jakiś czas na rynku edukacyjnym pojawiają się nowe narzędzia nauczania, które obiecują zdecydowanie za dużo. Spragnieni sukcesu właściciele szkół niemal jak brzytwy chwytają się ich, wierząc, że od teraz, wszystko cudownie się zmieni.

Po jakimś czasie okazuje się, że metoda jest nudna, dzieci nie chcą kontynuować edukacji, rodzice wypowiadają umowę, lektorzy nagle tracą pracę, a szkoła rentowność. To w dużym uproszczeniu. Ale prawdą jest, że obecnie rynek edukacyjny za dużo obiecuje, a za mało wywiązuje się z tych obietnic. Zamiast gigantycznego sukcesu szkoły językowej, narasta frustracja, złość i strach przed widmem bankructwa.

To wcale nie musi tak wyglądać. Dysponujemy genialnym programem nauczania angielskiego najmłodsze grupy wiekowe. Dlaczego dajemy sobie prawo, aby nazywać go genialnym?

Bo idea kursu opiera się na doświadczeniach sensorycznych, które maluchy wprost kochają. Każda lekcja to nowe wyzwanie pobudzania wszystkich zmysłów. Dzięki temu zamiast nudy jest ekscytacja, zamiast nauki pojedynczych słówek jest motywacja do mówienia pełnymi zdaniami, zamiast rezygnacji z zajęć, są polecenia i nowe zgłoszenia.

Tym sposobem szkoła zyskuje fenomenalną ofertę przyciągającą zadowolonych klientów, a także buduje zaufanie i wierność kursanta, który zostaje na lata.

Dlaczego warto postawić na licencję PickUp?

Na złotej tacy dajemy Ci 100% naszej wiedzy, doświadczenia i skuteczności programu. Testowaliśmy go i udoskonalaliśmy przez 2 lata, w ciągu których nasza szkoła urosła o 350 % by teraz móc powiedzieć jednoznacznie, że mamy remedium dla właścicieli szkół językowych, którzy chcieliby poszerzyć ofertę o unikatowe i spektakularne zajęcia angielskiego dla najmłodszych kursantów.

Proponujemy Ci nie tylko efektywną i wiarygodną metodę nauczania, ale także pełne know-how: od wdrożenia programu, przygotowanie lektorów, po plany marketingowe, obsługę klienta, a także gotowe treści reklamowe wraz z grafikami, które sprzedadzą kurs na Facebooku.

Co zyskasz dzięki licencji PickUp?

1. Szerokie spektrum klientów.

Z ofertą dotrzesz do młodych mam, które marzą o wyjściu z domu do innych dzieci i mam na rozwojowe zajęcia, także do rodziców, którzy szukają efektywnych i sprawdzonych kursów angielskiego, jak również do świadomych rodziców, którzy szukają zajęć sensorycznych, wspierających rozwój umysłowy i dziecięcą motorykę.

2. Zadowolonych małych kursantów.

Dzieci kochają zajęcia, po prostu. Za tą magią kryją się projekty sensoryczne i mnóstwo aktywności w trakcie lekcji. Ostatnio nowy uczeń Jaś wyszedł z zajęć, a mama tradycyjnie zapytała go, jak było i czy chce chodzić na kurs. Jaś odpowiedział na to: Tak! Było kozacko!”. 

Prawda jest taka, że niemal 98% dzieci, które biorą udział w lekcjach pokazowych, piszczy wręcz, aby rodzice zapisali je na kolejne zajęcia.

3. Rentowność kursu.

PickUp jest ofertą wysokomarżową. Oznacza to, że wyjdziesz z nim bardzo na plus. Nie znamy drugiego tak dochodowego kursu językowego.

Dodatkowo zarabiasz cały rok. Mamy w ofercie programy PÓŁKOLONII letnich i zimowych, które łączą angielski z sensoryką dla starszych dzieci. 

4. Różnorodność lekcji.

Koniec nudy dla dzieci i monotonii pracy lektorów. Program gwarantuje co tydzień nowy materiał i nowy projekt, a nie w kółko to samo. Powtórka co 4-5 tygodni konsoliduje materiał.

5. Nowych klientów przez cały rok.

Naszym celem było stworzenie programów w taki sposób, aby nie zamykać rekrutacji i móc tworzyć nowego roku w dowolnym momencie roku szkolnego. Tym sposobem jesteśmy jedyną metodą na rynku, która umożliwia sprzedaż kursu nie tylko we wrześniu i styczniu.

6. Dużą społeczność.

Gromadzimy wokół siebie społeczność i wiernych klientów organizując dla nich specjalne eventy i prowadząc 

media społecznościowe.

7. Wyróżnik na rynku edukacyjnym.

Jako jedyni mamy licencjonowany program nauki angielskiego dla maluszków wykorzystujący sensorykę oraz naturalne zainteresowania dzieci.

8. Zabawny i dynamiczny program idealnie dopasowany do dziecięcych potrzeb.

Kierujemy się głównie metodą Total Physical Response, a to oznacza, że dzieci mówią cały czas po angielsku, wykonując różne  czynności. M.in.: prowadzą dialogi ze sobą nawzajem, z nauczycielem, jak również z bohaterem kursu Małpką Picko. 

Buzie nam się nie zamykają 🙂

9. Niski nakład inwestycji w lokal.

No makeover! Nie wymagamy wiele. Działasz pod swoją marką, nie musisz zmieniać się dla nas, a jedynie przystosować sale do typu zajęć (dywanik, szafki na rekwizyty).

10. Wsparcie.

Grupa na Facebook to nic! My rozmawiamy i dyskutujemy razem w grupach Mastermind jak rozwiązać Twoje problemy. Spotykamy się na webinarach i live’ach oraz osobiście.

11. Nowe praktyki rekrutacji i wdrożenia nowych lektorów.

Rozpisaliśmy dla Ciebie wszelkie procedury step-by-step. Jak znaleźć dobrego nauczyciela? Jak budować pozytywny i relacyjny wizerunek szkoły? Jak zatrudniać i jak wdrażać nowych nauczycieli?

12. Skuteczne materiały reklamowe bez dodatkowych inwestycji.

Pomagamy, jak możemy, także w kwestii obrendowania Twojej szkoły. Chętnie przekażemy Ci namiary na sprawdzonych i tanich producentów szyldów czy drukarni od plakatów i ulotek.

13. Platformy online z bazą materiałów.

Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne dokumenty, grafiki oraz manuale do wdrożenia Programu Pick Up Sensory English.

14. Zadowolonych rodziców, którzy zauważą i docenią efekty inwestycji w kurs.

Program gwarantuje pełne zanurzenie w języku, a to przekłada się na mówienie po angielsku pełnymi zdaniami. PickUp jest trampoliną do osiągnięcia pierwszego sukcesu językowego w tak młodym wieku.

Jesteśmy przekonani, że siła programu PickUp jest ogromna. Dzieci szybko ją pokochają, nauczyciele otrzymują mnóstwa wsparcia i plan pracy rozpisany od A do Z, managerowie wiedzą, jak sprzedawać kursy i budować zaufanie z klientami, a właściciel szkół zyskują ofertę, która nareszcie zacznie generować satysfakcjonujące zyski.

Jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia z nami współpracy.