Wciąż szukasz unikatowych rozwiązań edukacyjnych, które nareszcie pozwolą Ci zdobyć pozycję lidera wśród szkół językowych na lokalnym rynku? 

Pragniesz sprawdzonego i skutecznego kursu językowego, aby mieć gwarancję, że inwestycja szybko się zwróci, a nie pójdzie w błoto?

W takim razie dobrze, że tu jesteś, bo wszystko wskazuje na to, że mamy coś, co bardzo Cię zainteresuje.

PickUp Sensory English to jedyny w Polsce multisensoryczny kurs angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat. Oznacza to, że na każdych lekcjach pobudzamy zmysły i kreatywność naszych kursantów, podgrzewamy ich zaangażowanie w każdej minucie zajęć, a to wszystko przekłada się na stuperfektywne sposoby nauki angielskiego. 

To nie wszystko… PickUp Sensory English nie tylko pozwoli Ci wyróżnić się ofertą na tle innych szkół językowych, ale także zapewni Ci wsparcie, które w prostej drodze zaprowadzi Cię do zdobycia laurów sukcesu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Już niebawem możesz stać się posiadaczem unikatowego, jedynego w swoim rodzaju kursu angielskiego dla najmłodszych, o którym głośno będzie w całym mieście. Dlaczego?

Bo jako jedyni opieramy nauczanie o multisensoryczne projekty, które urozmaicą każdą lekcję, wywołają ekscytację u kursantów i sprawią, że nie będą mogli doczekać się kolejnych zajęć.

Program PickUp Sensory English to nie tylko pełne know-how prowadzenia lekcji. Mamy znacznie więcej do zaoferowania Tobie w ramach współpracy z nami.

Co wchodzi w skład licencji?

  • MODUŁ LEKTORA, 

czyli jak prowadzić lekcje od A do Z

  • MODUŁ METODYKA, 

czyli pełne przygotowanie do nauczania, szkolenie i mentoring dla lektorów

  • MODUŁ MANAGERA,

czyli całkowita organizacja pracy i zarządzania programem

  • MODUŁ SPRZEDAŻ,

czyli skuteczne pozyskiwanie klientów przez cały rok

Panel Szkoły Językowej

Moduł Lektora

Cel: Jak budować wesołą atmosferę na zajęciach i jak bawić się sensorycznie z dziećmi po angielsku?

Znajdziesz tu scenariusze zajęć, materiały dodatkowe, takie jak Drama Chart, Magic Games czy Rituals & Charms. Dzięki nim przeprowadzisz magiczne, wesołe, dynamiczne zajęcia i utrzymasz grupkę maluszków pod pełną kontrolą! Manual Lektora pozwoli Ci zrozumeć sedno naszej metody.

Moduł Metodyka

Cel: Co zrobić, aby kursant został z nami na lata, czyli o gruntowym wdrożeniu lektora do zajęć oraz monitorowaniu postępów uczniów?

Wszystko, co Metodyk Pick Up Sensory English potrzebuje wiedzieć aby gładko szkolić i wdrażać lektorów do pracy z metodą oraz aby mieć pewność że zajęcia prowadzone sa na właściwym poziomie.

Moduł Managera

Cel: Jak sprawnie zarządzać wszystkimi obszarami Programu Pick Up?

Diabeł tkwi w szczegółach. I właśnie tym się zajmiemy. Zarządzaniem nie tylko metodą, jej klientami i ich obsługą, ale przede wszystkim dopilnowaniem świetnej jakości zajęć i doświadczenia Klienta.

Moduł Sprzedaż

Cel: Jak zdobyć i utrzymać zadowolonych i wiernych klientów?

Sprzedaż jest w firmie najważniejsza i jeśli jesteś jej głową to ten aspekt jest Twoim najważniejszym zadaniem. A co ciekawe, Klienci lubią gdy im sprzedajemy, chcą kupować i czekają na naszą ofertę.

Dlaczego warto postawić na licencję PickUp?

Na złotej tacy dajemy Ci 100% naszej wiedzy, doświadczenia i skuteczności programu.

Testowaliśmy go i udoskonalaliśmy przez 2 lata, w ciągu których nasza szkoła urosła o 350 % by teraz móc powiedzieć jednoznacznie, że mamy remedium dla właścicieli szkół językowych, którzy chcieliby poszerzyć ofertę o unikatowe i spektakularne zajęcia angielskiego dla najmłodszych kursantów.

Proponujemy Ci nie tylko efektywną i wiarygodną metodę nauczania, ale także pełne know-how: od wdrożenia programu, przygotowanie lektorów, po plany marketingowe, obsługę klienta, a także gotowe treści reklamowe wraz z grafikami, które sprzedadzą kurs na Facebooku.

Co zyskasz dzięki licencji PickUp?

1. Szerokie spektrum klientów.

Z ofertą dotrzesz do młodych mam, które marzą o wyjściu z domu do innych dzieci i mam na rozwojowe zajęcia, także do rodziców, którzy szukają efektywnych i sprawdzonych kursów angielskiego, jak również do świadomych rodziców, którzy szukają zajęć sensorycznych, wspierających rozwój umysłowy i dziecięcą motorykę.

2. Zadowolonych małych kursantów.

Dzieci kochają zajęcia, po prostu. Za tą magią kryją się projekty sensoryczne i mnóstwo aktywności w trakcie lekcji. Ostatnio nowy uczeń Jaś wyszedł z zajęć, a mama tradycyjnie zapytała go, jak było i czy chce chodzić na kurs. Jaś odpowiedział na to: Tak! Było kozacko!”. 

Prawda jest taka, że niemal 98% dzieci, które biorą udział w lekcjach pokazowych, piszczy wręcz, aby rodzice zapisali je na kolejne zajęcia.

3. Rentowność kursu.

PickUp jest ofertą wysokomarżową. Oznacza to, że wyjdziesz z nim bardzo na plus. Nie znamy drugiego tak dochodowego kursu językowego.

Dodatkowo zarabiasz cały rok. Mamy w ofercie programy PÓŁKOLONII letnich i zimowych, które łączą angielski z sensoryką dla starszych dzieci. 

4. Różnorodność lekcji.

Koniec nudy dla dzieci i monotonii pracy lektorów. Program gwarantuje co tydzień nowy materiał i nowy projekt, a nie w kółko to samo. Powtórka co 4-5 tygodni konsoliduje materiał.

5. Nowych klientów przez cały rok.

Naszym celem było stworzenie programów w taki sposób, aby nie zamykać rekrutacji i móc tworzyć nowego roku w dowolnym momencie roku szkolnego. Tym sposobem jesteśmy jedyną metodą na rynku, która umożliwia sprzedaż kursu nie tylko we wrześniu i styczniu.

6. Dużą społeczność.

Gromadzimy wokół siebie społeczność i wiernych klientów organizując dla nich specjalne eventy i prowadząc 

media społecznościowe.

7. Wyróżnik na rynku edukacyjnym.

Jako jedyni mamy kurs angielskiego wykorzystujący sensorykę oraz naturalne zainteresowania dzieci.

8. Zabawny i dynamiczny program idealnie dopasowany do dziecięcych potrzeb.

Kierujemy się głównie metodą Total Physical Response, a to oznacza, że dzieci mówią cały czas po angielsku, wykonując różne  czynności. M.in.: prowadzą dialogi ze sobą nawzajem, z nauczycielem, jak również z bohaterem kursu Małpką Picko. 

Buzie nam się nie zamykają 🙂

9. Niski nakład inwestycji w lokal.

No makeover! Nie wymagamy wiele. Działasz pod swoją marką, nie musisz zmieniać się dla nas, a jedynie przystosować sale do typu zajęć (dywanik, szafki na rekwizyty).

10. Wsparcie.

Grupa na Facebook to nic! My rozmawiamy i dyskutujemy razem w grupach Mastermind jak rozwiązać Twoje problemy. Spotykamy się na webinarach i live’ach oraz osobiście.

11. Nowe praktyki rekrutacji i wdrożenia nowych lektorów.

Rozpisaliśmy dla Ciebie wszelkie procedury step-by-step. Jak znaleźć dobrego nauczyciela? Jak budować pozytywny i relacyjny wizerunek szkoły? Jak zatrudniać i jak wdrażać nowych nauczycieli?

12. Skuteczne materiały reklamowe bez dodatkowych inwestycji.

Pomagamy, jak możemy, także w kwestii obrendowania Twojej szkoły. Chętnie przekażemy Ci namiary na sprawdzonych i tanich producentów szyldów czy drukarni od plakatów i ulotek.

13. Platformy online z bazą materiałów.

Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne dokumenty, grafiki oraz manuale do wdrożenia Programu Pick Up Sensory English.

14. Zadowolonych rodziców, którzy zauważą i docenią efekty inwestycji w kurs.

Program gwarantuje pełne zanurzenie w języku, a to przekłada się na mówienie po angielsku pełnymi zdaniami. PickUp jest trampoliną do osiągnięcia pierwszego sukcesu językowego w tak młodym wieku.

Jesteśmy przekonani, że siła programu PickUp jest ogromna. Dzieci szybko ją pokochają, nauczyciele otrzymują mnóstwa wsparcia i plan pracy rozpisany od A do Z, managerowie wiedzą, jak sprzedawać kursy i budować zaufanie z klientami, a właściciel szkół zyskują ofertę, która nareszcie zacznie generować satysfakcjonujące zyski.

Jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia z nami współpracy.