Oferta Pick Up dla szkół językowych

4 Moduły dla 4 obszarów działania

Prowadzenie kursu Pick Up Sensory English pozwoli Ci nie tylko wyróżnić się na rynku niezwykłym i charakterystycznym produktem edukacyjnym dla małych dzieci, ale nasz program wsparcia da Ci kompletny model biznesowy i narzędzia, które pozwolą nawigować na wymagającym rynku i odnosić sukces za sukcesem.

Jeżeli chcesz uzupełnić swoją ofertę i dać wartość nowej grupie odbiorców – rodzicom małych dzieci, mamy dla Ciebie właściwe rozwiązanie. Program Pick Up Sensory English został tak opracowany aby zachwycić najmłodszych słuchaczy.

Priorytet: Wesoła atmosfera i zabawa z dziećmi po angielsku.

Elementy Modułu Lektora:

Manual Lektora Pick Up – pełna instrukcja obsługi małej grupki małych słuchaczy, wszystko o metodzie, lekcji i pełno dobrych rad. Czym charakteryzuje się nasza metoda i jakie przesłanki za nią stoją? Jak wygląda każda lekcja? Jak pracować z dziećmi w wieku 3-6 lat? Jak komunikować się z rodzicem? Na te pytania oraz wiele innych tutaj sobie odpowiemy – prostym językiem, krótko i na temat.

Scenariusze Lekcji na cały rok – po kolei spis gier, zabaw, zadań i rekwizytów potrzebnych do każdych z 36 zajęć w roku szkolnym.

Workbook Pick Up wraz z Kartami Obrazkowymi na cały rok – materiały do pracy z dziećmi.

Dodatkowo:

Lesson Step-By-Step Guide – krok po kroku skrypt idealnej lekcji Pick Up. Krótki ale treściwy dokument-lista która zbiera wszystkie najlepsze praktyki w ciągu 1 lekcji Pick Up Sensory English

Drama Chart – Nie udajemy, że nie ma trudnych sytuacji. Stawiamy im czoła a nawet zapobiegamy. Lista sytuacji trudnych i nasze propozycje co c nimi zrobić pomoże Ci wprowadzić więcej zaufania i pomóc nie tylko dziecku ale i sobie.

Rituals & Charms – Wiemy, że rytuały są ważne i fantastycznie działają w pracy z dziećmi. Pozwalają im czuć się bezpiecznie a nauczyciel łatwiej daje sobie radę z utrzymaniem dyscypliny.

Priorytet: Utrzymanie każdego zapisanego słuchacza czyli gruntowne wdrożenie lektora do zajęć oraz kontrola postępów grup.

Elementy Modułu Metodyka:

Szkolenie „Techniki Sensoryczne”, webinar z naszych planowych ćwiczeń sensorycznych, na żywo, plus skrypty szkolenia.

Szkolenie „Magic Games”, webinar z naszych najlepszych, wypróbowanych, dynamicznych gier i zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym, na żywo, plus skrypty szkolenia.

Szkolenie „Young Learners”, webinar na żywo o tym jak poprowadzić zajęcia angażujące dla małych dzieci, a następnie jak przekazać tą wiedzę dalej lektorom plus skrypty szkolenia.

Manual Metodyka Pick Up – opis metody, zajęć oraz procesu wdrożenia jak i kontroli lektorów wraz ze wzorami dokumentów: ocena pracy lektora, przykładowa ocena opisowa słuchacza, ocena zajęć.

Dodatkowo:

Sensory Cookbook czyli wszystko o naszych rozplanowanych projektach sensorycznych, ich logistyce, wraz listami zakupów i poradami co najlepiej działa, kiedy i z kim.

Kalendarz działań Metodyka.

Pakiet Wsparcia – prywatna grupa na Facebook oraz wsparcie telefoniczne oraz e-mail.