Opinia o naszym programie

Kasia Wyrwas z Language Club Czersk

Kasia od razu pokochała Pick Up. Miała wcześniej już do czynienia z sensoryką i nasz program od razu jej “kliknął”.

Dzięki licencji udało mi się zwiększyć liczbę moich najmłodszych uczniów o 150%🔥

Bardzo polecam licencję dla szkół językowych Pick Up Sensory English❤️ licencja zawiera pełen program wraz z materiałami do nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat co zaoszczędziło mi mnóstwo czasu na przygotowaniach do zajęć.

Ogromnym plusem są projekty sensoryczne, które uatrakcyjniają zajęcia a dzieci wychodzą z zajęć zadowolone i uśmiechnięte 🙂

Dużym ułatwieniem są szkolenia dla metodyków i lektorów oraz pełne scenariusze zajęć dla lektorów.

Pick Up Sensory English pomógł mi również rozwinąć moją szkole językową marketingowo, dzięki gotowym postom i grafikom.

Podsumowując, Pick Up Sensory English to strzał w dziesiątkę 🥰