Opinia o naszym programie

Natalia Sidorowska z English For You w Chojnicach

Natalia – bardzo na codzień zajęta właścicielka szkoły, nauczycielka, i mama trójki dzieci szukała gotowego rozwiązania tak aby nie wkładać zbyt dużo energii we wdrożenie programu.

szkoła zyskała najmłodszych kursantów i poszerzyła jednocześnie swoją ofertę.

Kurs Pick Up Sensory English to bardzo dobrze przygotowany kurs dla każdego lektora nawet dla takiego, który nie ma doświadczenia w nauczaniu dzieci.

Dzięki rzetelnie przygotowanym scenariuszom lekcji lektor wie dokładnie jak się przygotować do zajęć. Kurs zawiera piosenki, karty obrazkowe, gry i zabawy ułatwiające zapamiętywanie i ćwiczenie nowych słówek i projekt sensoryczny (na każdej lekcji inny) a także maskotkę – małpkę Picko.

Wszystko to czyni go bardzo atrakcyjnym dla młodego słuchacza i dla rodzica i tym samym wyróżnia go na rynku. Platforma z materiałami dla lektora i rodzica jest przygotowana w sposób przystępny i nietrudno się w niej odnaleźć.

Program Pick Up dobrze wpłynął na rozwój mojej szkoły z tego względu, że szkoła zyskała najmłodszych kursantów i poszerzyła jednocześnie swoją ofertę. Uczniowie wychodzą zadowoleni z zajęć i ich rodzice cieszą się razem z nimi i widzą, że zapisując swoje dziecko na kurs do naszej szkoły inwestują w jego przyszłość.

Z czystym sumieniem poleciłabym program Pick Up innym szkołom bo jest to program innowatorski i atrakcyjny pod każdym względem.