Manual Metody Pick Up Sensory English

Czym charakteryzuje się nasza metoda i jakie przesłanki za nią stoją? Jak wygląda każda lekcja? Jak pracować z dziećmi w wieku 3-6 lat? Jak komunikować się z rodzicem? Na te pytania oraz wiele innych tutaj sobie odpowiemy – prostym językiem, krótko i na temat.

Scenariusze Pick Up Sensory English 1

36 scenariuszy lekcji na cały rok szkolny wraz z kalendarzem realizacji. Każdy scenariusz zawiera opis zajęć oraz punkty do realizacji krok po kroku a także pełen opis projektu sensorycznego.

Materiały do druku Pick Up Sensory English 1

Materiały dodatkowe do zajęć, takie jak plansze i żetony do laminacji.

Scenariusze Pick Up Sensory English 1

36 scenariuszy lekcji na cały rok szkolny wraz z kalendarzem realizacji. Każdy scenariusz zawiera opis zajęć oraz punkty do realizacji krok po kroku a także pełen opis projektu sensorycznego.

Workbook Pick Up Sensory English 1

36 rozdziałów, każdy po 4 strony wesołych ćwiczonek na słówka, obrazki, dobierania i wiele innych. Dzieci widzą też literki, choć jeszcze nie ucza się ich rozpoznawać.

Lesson Step-by-Step Manual

Krótki ale treściwy dokument-lista która zbiera wszystkie najlepsze praktyki w ciągu 1 lekcji Pick Up Sensory English.

Drama Chart Pick Up Sensory English

Nie udajemy, że nie ma trudnych sytuacji. Stawiamy im czoła a nawet zapobiegamy. Lista sytuacji trudnych i nasze propozycje co c nimi zrobić pomoże Ci wprowadzić więcej zaufania i pomóc nie tylko dziecku ale i sobie.

Rituals & Charms Pick Up Sensory English

Wiemy, że rytuały sa ważne i fantastycznie działają w pracy z dziećmi. Pozwalają im czuć się bezpiecznie a nauczyciel łatwiej da sobie radę z utrzymaniem dyscypliny.

Karty Obrazkowe

Karty obrazkowe są najważniejszym elementem I częśći lekcji – Magic Mat, gdzie bawimy się gramy w przeróżne ciekawe i dynamiczne gry z dziećmi.

Classroom language

Po roku nauki, dziecko będzie znało już mnóstwo instrukcji po angielsku, a to taka mała ściągawka, jakie słówka będą nam na pewno potrzebne.

Pick Up Sensory Cookbook

Książka kucharska pomysłów na projekty sensoryczne, ułożone w kolejności według harmonogramu zajęć.

Małpka Picko na lekcji

Pomysły na to jak nasza maskotka może nam pomóc w zajęciach.

Harmonogram realizacji programu Pick Up

W jednym miejscu sprawdzisz co będzie za tydzień, dwa, a co po Świętach.

Pakiet 3 szkoleń dla lektora

  1. Young Learners
  2. Sensory Cookbook
  3. Magic Games