1. W roku szkolnym 2022/2023 zajęcia prowadzimy na podstawie podręcznika, ćwiczeń oraz gotowych kart obrazkowych  “Our World Starter” z Natioanl Geographic Learning.

2. Poniżej znajduje się link do platformy, gdzie znajdziemy do pobrania książkę nauczyciela, audio, wideo, worksheets dodatkowe oraz wiele innych resources.

 Our World

Użytkownik: ourworld Hasło: teacher

3. Projekty sensoryczne ustalamy na bieżąco z Krzysztofem, koordynatorem Pick Up.

4. Tutaj znajdziesz NOWY zbiór gier i zabaw z kartami obrazkowymi.

Manual Metody Pick Up Sensory English

Czym charakteryzuje się nasza metoda i jakie przesłanki za nią stoją? Jak wygląda każda lekcja? Jak pracować z dziećmi w wieku 3-6 lat? Jak komunikować się z rodzicem? Na te pytania oraz wiele innych tutaj sobie odpowiemy – prostym językiem, krótko i na temat.

Lesson Step-by-Step Manual

Krótki ale treściwy dokument-lista która zbiera wszystkie najlepsze praktyki w ciągu 1 lekcji Pick Up Sensory English.

Rituals & Charms Pick Up Sensory English

Wiemy, że rytuały sa ważne i fantastycznie działają w pracy z dziećmi. Pozwalają im czuć się bezpiecznie a nauczyciel łatwiej da sobie radę z utrzymaniem dyscypliny.

Drama Chart Pick Up Sensory English

Nie udajemy, że nie ma trudnych sytuacji. Stawiamy im czoła a nawet zapobiegamy. Lista sytuacji trudnych i nasze propozycje co c nimi zrobić pomoże Ci wprowadzić więcej zaufania i pomóc nie tylko dziecku ale i sobie.

Classroom language

Po roku nauki, dziecko będzie znało już mnóstwo instrukcji po angielsku, a to taka mała ściągawka, jakie słówka będą nam na pewno potrzebne.

Małpka Picko na lekcji

Pomysły na to jak nasza maskotka może nam pomóc w zajęciach.